Wycieczki z AlternatywąALTERNATYWA Mielec

O NAS

Alternatywa Mielec
Nie jest sztuką wędrować po wydeptanych ścieżkach.

Sztuką jest znaleźć  ścieżkę w bezdrożach.

 

ALTERNATYWA to zespół otwartych i kreatywnych ludzi, których misją jest wyszukiwanie nieszablonowych i optymalnych rozwiązań spełniających wysokie wymagania naszych klientów. Projektowaniem i organizacją wycieczek zajmujemy się od lat. Każde przedsięwzięcie opracowujemy w oparciu o wcześniejszą indywidualną analizę potrzeb i oczekiwań przyszłych odbiorców. Przygotowane przez nas scenariusze zapewnią wszystkim uczestnikom atrakcje, które nie są tylko zabawą, ale także przeżyciem wzbogacającym i integrującym grupę. Realizacja programu sprawia, że każdy dowiaduje się czegoś nowego o świecie, innych a przede wszystkim o sobie samym. Zapewniamy pozytywne emocje, solidną dawkę przygody w oparciu o profesjonalizm działania i troskę o bezpieczeństwo każdego uczestnika projektu.

"Inna forma integracji" - to motto, którym się kierujemy, tak by każde realizowane przez nas przedsięwzięcie, tworzyło nową jakość począwszy od oryginalnego pomysłu do sprawnej jego realizacji. Z przyjemnością i zaangażowaniem zorganizujemy dla Państwa niezapomnianą WYPRAWĘ.

Agencja Eventowa ALTERNATYWA to licencjonowany ORGANIZATOR TURYSTYKI wpisany do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Podkarpackiego pod numerem 184/12 wraz z ubezpieczeniem na pokrycie zwrotu wpłat wniesionych przez klientów w razie niewykonania zobowiązań umownych. Wysokość ubezpieczenia jest zgodna z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 24.12.2004r. w sprawie ubezpieczenia na rzecz klientów w związku z działalnością prowadzoną przez organizatorów turystyki i pośredników turystycznych.

Zapraszam do współpracy,

Mirosław Pietrzak

 

AKTUALNA OFERTA

 

Copyright © 2013 Agencja Eventowa ALTERNATYWA                        Licznik odwiedzin:
Realizacja: VCA Media Group